01.05.2018
DayUp Pearls walczy ze słodkimi ściemami

DayUp Pearls walczy ze słodkimi ściemami

Kto dziś zjadł batonik czekoladowy, a miał trzymać dietę? Kto obiecał sobie w poniedziałek, że żadnych słodyczy do końca życia..., ale nie wytrzymał już we wtorek? Kto je zdrowo, ale ciastku z kremem nie może się oprzeć? I co najważniejsze – kto zawsze ma dobre wytłumaczenie? No właśnie, każdy. Tylko po co siebie samego oszukiwać. Zamiast słodko ściemniać sięgnij po deser bez wyrzutów sumienia – DayUp Pearls.
DayUp Pearls to pyszny deser na bazie śmietanki kokosowej, musów owocowych oraz pereł tapioki. Produkt jest dodatku cukru i innych ulepszaczy. Stworzony został w duchu czystej etykiety, bez ściemy. Jest naturalnie bezglutenowy. DayUp Pearls odpowiada na rosnącą potrzebę zdrowego jedzenia, wygody, ale również uwzględnia najnowsze trendy łączenia różnych tekstur ze sobą, dzięki czemu doznania smakowe są znacznie mocniejsze.

Kampania w TV i Internecie wystartowała 7 maja. Za jej przebieg odpowiadają agencja BRASIL oraz dom mediowy Vizeum. Reklamę można obejrzeć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4DrgM87SuS0